• Lider w sprzedaży serwerów, macierzy, stacji roboczych, komputerów stacjonarnych oraz laptopów

  • Zarządzanie małymi i dużymi projektami informatycznymi

  • Autoryzowani specjaliści przygotowani do wdrażania zaawansowanych projektów informatycznych

  • Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

http://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/dell-2-720x480.jpg

Komputery stacjonarne Dell Optiplex

Jednym z najważniejszych zasobów firmy jest komputer. Komputer biznesowy łączy z partnerami i klientami. Przetwarza za jego pomocą płatności, tworzy i komunikuje pomysły. Komputer biznesowy zawiera ważne dla Twojej firmy dane, tajemnice handlowe, rejestry wierzytelności, marże i wiele innych. Obsługuje oprogramowanie, które pomaga w osiągnięciu sukcesu firmy. Komputer biznesowy nie jest wydatkiem, na który należy skąpić.

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, efektywność pracy ma kluczowe znaczenie. Wydajność zaczyna się od szybkiego i niezawodnego komputera stacjonarnego dla firm, który może uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie i szybko przetwarzać dane.

OptiPlex 7060 w obudowach typu tower
i SFF

Rozwiązania zaprojektowane z myślą o bezproblemowej pracy w wielu zastosowaniach.

OptiPlex to 25 lat doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań pod kątem potrzeb klientów poprzez stałe dostosowywanie się do ich stylu pracy. Uniwersalne, zajmujące niewiele miejsca konstrukcje z procesorami Intel® ósmej generacji, dzięki którym możesz w pełni wykorzystać swój potencjał.

http://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/dell-optiplex-sff-720x480.jpg
http://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/dell-optiplex-7000-720x480.jpg

Wszystko w jednym miejscu

Komputer stacjonarny OptiPlex 7060 ma kompaktową konstrukcję umożliwiającą dostosowanie do potrzeb, co pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce pracy. Opcjonalna podstawa typu All-in-One do komputera w obudowie SFF i osłona kabli ułatwiają utrzymanie porządku.

Posiada najwyższej jakości materiały i tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu, które dają pewność, że komputer OptiPlex 7060 jest bezpieczny dla środowiska.

OptiPlex 7460 All-in-One

Komputer All-in-One z wyświetlaczem InfinityEdge o przekątnej 23,8" idealnie pasuje do dowolnego miejsca pracy. Dzięki mniejszym wymiarom i doskonałemu ekranowi IPS Full HD praktycznie bez ramek można optymalnie wykorzystać przestrzeń.

Matowy ekran dotykowy bez połysku to nowatorskie rozwiązanie odpowiadające na potrzeby klientów, które poprawia komfort oglądania przy jasnym oświetleniu. Opcjonalny wielopunktowy ekran dotykowy pozwala wygodnie i szybko obsługiwać komputer.

Wbudowane głośniki wysokiej jakości i dwa mikrofony kierunkowe umożliwiają korzystanie z programu Skype i funkcji Cortana z odległości do 4 metrów.

Wysuwaną kamerę internetową z opcją podczerwieni i rozdzielczości Full HD można ukryć, gdy nie jest używana. Ponadto kamera zapewnia dodatkową ochronę dzięki funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello i certyfikatowi Microsoft Skype™ dla firm.

http://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/dell-7460-720x480.jpg
Top