• Eksperci na rynku IT

  • Zarządzanie projektami

  • Usługi

  • Doradztwo

  • Modernizacja sprzętu

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  • Naprawa sprzętu komputerowego

Sprzęt IT

Współpracujemy z przedsiębiorcami, którym zależy na optymalizacji środowiska IT. Jako wieloletni partner głównych graczy IT, umiemy stworzyć odpowiednie rozwiązania, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Projekty

Mamy doświadczenie oraz wiedzę w zarządzaniu małymi i dużymi projektami IT na terenie całego kraju. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, mając przede wszystkim na uwadze zadowolenie Klienta.

Zarządzanie drukiem i obiegiem dokumentów

Znaczącym sposobem na obniżenie kosztów oraz ułatwienie pracy administracyjnej jest optymalizacja środowiska druku i obiegu dokumentów, dzięki wdrożeniu systemów zarządzania drukiem oraz obiegiem dokumentów.

Z GALAXY przyszłość jest teraz!

Jesteśmy firmą działającą w sektorze IT od 1998 roku. Od początku działalności zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług, począwszy od doboru solidnych producentów i dostawców, po własną produkcję oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów na skalę ogólnopolską dla znaczących firm z sektora finansów publicznych. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne, aby pomóc najbardziej wymagającym w usprawnieniu ich środowisk informatycznych. Pomagamy w osiągnięciu korzyści z zastosowania nowoczesnych technologii IT, starając się minimalizować koszty ich zakupu i utrzymania. Dbamy, aby środowisko technologiczne klienta działało bezawaryjnie i efektywnie na rzecz rozwoju jego biznesu.

Dowodem naszej wiedzy i doświadczenia są liczne certyfikacje i specjalizacje od wiodących producentów sprzętu IT i oprogramowania.

Top