Nowoczesne technologie dla inteligentnej sali konferencyjnej

Nowoczesne technologie pozwalają przekształcać sale konferencyjne w miejsca umożliwiające szybszą i efektywniejszą pracę zespołową. Dla prowadzących prezentacje kluczowa jest możliwość łatwego i bezpiecznego udostępniania materiałów współpracownikom, klientom oraz partnerom znajdującym się w sali konferencyjnej lub zdalnie poprzez integrację z aplikacją Skype for Bussines.

Oprogramowanie Intel® Unite™ pozwala uczestnikom bezprzewodowo dzielić się treściami, niezależnie od tego, czy znajdują się w biurze, czy pracują zdalnie.

Wyposaż swoją salę konferencyjną w minikomputer z procesorem Intel® Core™ vPro™ a dzięki Intel® Unite będziesz prowadzić spotkania, udostępniać treści i łatwo sterować technologiami konferencyjnymi i budynku.

Najważniejsze korzyści z nowej technologii Intel® Unite™ wersja 3.x:

  • skrócenie czasu rozpoczęcia i trwania spotkania
  • wyświetlanie wielu ekranów jednocześnie
  • bezprzewodowe dzielenie się treściami w sali konferencyjnej
  • wyświetlenie ekranu uczestnika
  • strumieniowanie wideo i dźwięku
  • zabezpieczony dostęp dla gości
  • integracja ze Skype for bussines
  • natywna aplikacja mobilna na iPada

Współpracuj wydajniej

Udostępnianie ekranu innym uczestnikom spotkania to dopiero początek zalet Intel® Unite™ . Oprogramowanie daje możliwość natychmiastowego wyświetlania ekranu innego uczestnika, wyświetlania wielu ekranów jednocześnie, dodawania tymczasowych uwag i udostępniania plików. Umożliwia także pracę w trybie rozszerzonym — udostępniania ekranu i wykonywania wielu zadań jednocześnie.

Rozpoczynaj spotkania w mgnieniu oka

Wystarczy jednorazowa instalacja oprogramowania przez uczestnika konferencji na urządzeniu z systemem Windows* lub MacOS*, aby natychmiastowo łączyć się z bliskimi i odległymi współpracownikami. Koniec walki z kablami i wtyczkami, aby wyświetlić obraz.
Obsługiwane przez Intel® Unite™ szyfrowanie SSL 256-bitowe dba o bezpieczeństwo udostępnianych danych, a wszystkie dane pozostają w obrębie sieci firmy.

https://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/2-720x480.jpg

Streamuj filmy

Współpraca w ramach Intel® Unite™ jest jeszcze łatwiejsza dzięki możliwości wyświetlania filmów (4K) wraz z dźwiękiem. Ta funkcja dostępna jest dla prowadzącego konferencję i pozwala na łatwe udostępnianie multimediów.

https://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/4-720x480.jpg

Zabezpiecz dostęp dla gości

Nowa wersja wtyczki dostępu dla gości jest jeszcze bardziej bezpieczna. Od teraz goście mogą dołączać się do inteligentnych sal konferencyjnych i prezentować swoje materiały, nawet jeśli nie mają dostępu do sieci firmowej. Zabezpieczenia wspierane sprzętowo oparte są o technologię Intel® vPro™.

Spotykaj się mobilnie

Uczestnicy konferencji korzystają z wielu różnych urządzeń i środowisk mobilnych, przez co współpraca online może być utrudniona.

Intel stale rozszerza listę urządzeń kompatybilnych z oprogramowaniem Intel® Unite™, które sprawdziło się już we współpracy z systemami Microsoft Windows (7, 8.1, 10) oraz Apple Mac OSX .
Nowym udogodnieniem jest specjalna aplikacja dla użytkowników iPadów dostępna do pobrania z Apple App Store. Umożliwia ona uczestniczenie w spotkaniach prowadzonych za pomocą Intel® Unite™ w trybie „przeglądania prezentowanych treści”.

Od czerwca 2015 roku Intel® Unite™ jest wdrażane w przedsiębiorstwach na całym świecie. Firmy korzystające z tego rozwiązania zauważyły skrócenie czasu rozpoczęcia spotkań nawet o 70%.
By rozwijać dostępność Intel® Unite™ Intel współpracuje z wieloma partnerami, takimi jak ASUS, Acer, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Zoom i Logitech**.

https://www.galaxy.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/6-720x350.jpg

**Intel® Unite™ współpracuje z wybranymi urządzeniami z procesorami Intel® Core™ i5 oraz Intel® Core™ i7 wyposażonymi w technologię Intel® vPro™.

Wygodna praca grupowa dzięki Intel® Unite™

zobacz film

Top